Aktuálne počasie:

chalupa Radihost ubytovanie Milevsko Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 4 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

chalupa Radihost / ubytovanie Milevsko Vítajte

chalupa Milevsko Radihost - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Milevsko Radihost - V hoteli je biliardchalupa Milevsko Radihost - k dispozícii letná terasachalupa Milevsko Radihost - Televizor má príjem satelitných  programůchalupa Milevsko Radihost - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Milevsko Radihost - Izby s vlastnou toaletouchalupa Milevsko Radihost - Iybz sú vybavené televízorom

Chalupa sa nachádza v malej dedinke Radihošť na Písecku v južných Čechách. Má veľký uzavretý dvor. Čaká Vás odpočinková dovolenka neďaleko Orlíku v kraji kopcov a lesov.

Chalupa Radihošť ubytovanie
K ubytovaniu tu slúži apartmán, ktorý sa skladá z priestrannej kuchyne oddelenej od obývacej izby barovým pultom. Kuchyňa je vybavená sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, riadom pre uvedený počet osôb.

Chalupa Radihošť lôžka
V obývacej izbe je veľká rohová sedačka, rozkladacia pohovka a satelitná televízia. Spálňa 1. má manželskú posteľ, 1 lôžko, detskú postieľku, dve kreslá, stolík a skriňu. Spálňa 2. má manželskú posteľ a skrine.

Milevsko Chalupa služby
Možnosť vlastného varenia. V chalupe sa nachádza plne vybavená kuchynka. Parkovanie pri objekte. Pre letné dni je možnosť využiť veľký bazén s lehátkami na záhrade u domu. K dispozícii je tiež biliard a rotoped.

Chalupa Radihošť pre deti
Pre deti je k dispozícii veľké pieskovisko s hračkami, hojdačka, hojdacia sieť, trampolína, vonkajší detský domček, basketbalový kôš.

Dovolenka na Písecku chalupa Radihošť Turistika
Kláštor Milevsko, o ktorom prvá zmienka sa datuje do roku 1184. Kúpacia oblasť v blízkosti známeho Podolského mosta, Kde sú prevažne trávnaté pláže a brehy majú stredný sklon. Zrúcanina hradu Dobronice sa týči nad riekou Lužnicí u obce Dobronice u Bechyne 6 km od Bechyne. V južných Čechách úplne ojedinelý most sa klenie nad riekou Lužnicí tesne pred jej vstupom do Bechyne. Most je výnimočný tým, že po ňom vedú spoločne dva typy dopravného spojenia - cesta a železničná trať Křižíkovej elektrickej dráhy vo výške 50 metrov.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.